Skåp England
Valmis
2017-06-21
469881
| Korkein tarjous | 10 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets första hälft, England, 2-delat, fanérad i mahogny, draghandtag och nyckelbussningar i mässing, höjd ca 207, 91x46 cm, nyckel finns
Nyckelbussning saknas, smärre fanérskador och sprickor