Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

MATSKEDAR, BORDSSKEDAR, 5+3 resp. 5 st, silver, delvis modell gammelfransk, 18/1900-tal, ägarstämplar och gravyrer, vikt ca 725 g

En sked med skada

469888

2017-06-21