Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
MATSKEDAR, BORDSSKEDAR, 5+3 resp. 5 st, silver, delvis modell gammelfransk, 18/1900-tal, ägarstämplar och gravyrer, vikt ca 725 g
En sked med skada
469888
2017-06-21