Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OSWALD WALTERS BRIERLY (England, 1817-1894): Ship of the Line in Port, signerad O.W. Brierly, olja på duk, ca 70x90 cm
retuscher
469889
2017-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här