Erik Birger Gustavsson oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK BIRGER GUSTAVSSON (1913-2005): "Mitt andra jag", signerad och daterad Erik B. Gustavsson -78, olja på duk, 56x47 cm

469899

2017-06-21