Erik Birger Gustavsson

Erik Birger Gustavsson
Erik Birger Gustavsson
Erik Birger Gustavsson
Erik Birger Gustavsson
Erik Birger Gustavsson
Erik Birger Gustavsson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK BIRGER GUSTAVSSON (1913-2005): Sittande modell, signerad och daterad Erik B. Gustavsson -58, olja på duk, ca 61x42 cm

469901

2017-06-24