Harald Sallberg torrnål

Harald Sallberg torrnål
Harald Sallberg torrnål
Harald Sallberg torrnål
Harald Sallberg torrnål

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Slussen, signerad och daterad Harald Sallberg 1926, torrnål, ca 20x49,5 cm

Gulnad

469909

2017-06-21