Golvvas Kina

Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVAS, glaserat lergods med dekor i relief, Kina, tidigt 1900-tal, höjd ca 52 cm

Skador/avslag

469911

2017-06-22