Lena Linderholm färglitografi

Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm

Oramad

469928

2017-06-21