Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BONAD, 1800-talets första hälft, Sunnerboskolan, målad på papper, visar Jesus med lärljungarna, ca 348x26 cm
Uppfodrad, skador
469944
2017-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här