Bonad Sunnerboskolan

Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONAD, 1800-talets första hälft, Sunnerboskolan, målad på papper, visar Jesus med lärljungarna, ca 348x26 cm

Uppfodrad, skador

469944

2017-06-21