Pengapung 1800-tal

Pengapung 1800-tal
Pengapung 1800-tal
Pengapung 1800-tal
Pengapung 1800-tal
Pengapung 1800-tal
Pengapung 1800-tal
Pengapung 1800-tal
Pengapung 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PENGAPUNG, 1800-talets början, skinn med tryckt dekor av figurscen, höjd 13 cm

Slitage och skador

469978

2017-06-22