Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYSKÅP, 1940-tal, märkt Amann Sysilke, höjd ca 165, 39x31 cm
Ytslitage, fuktfläckar, ett glas saknas, en kortsida saknar emblem/skyltar, en skylt med skada/bortfall
469990
2017-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här