Kina Cloisonné
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BURK MED LOCK PÅ FAT, TEKANNA, 2 dlr., cloisonné, Kina, 1800-tal, dekor av fohundar, höjd ca 11-16 cm
Kuntoraportti
Slitage
469994
Päivämäärä:
2017-06-21