Kina Cloisonné

Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné
Kina Cloisonné

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BURK MED LOCK PÅ FAT, TEKANNA, 2 dlr., cloisonné, Kina, 1800-tal, dekor av fohundar, höjd ca 11-16 cm

Kuntoraportti

Slitage

469994

Päivämäärä:

2017-06-21