Carl Michael Björnskär stolar

Carl Michael Björnskär stolar
Carl Michael Björnskär stolar
Carl Michael Björnskär stolar
Carl Michael Björnskär stolar
Carl Michael Björnskär stolar
Carl Michael Björnskär stolar
Carl Michael Björnskär stolar
Carl Michael Björnskär stolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MICHAEL BJÖRNSKÄR, stolar, 8 st, oljad björk, sjögräs sits, höjd 109 cm, 1900-talets slut, brännmärkta CMB.

Smärre slitage, skavmärken, bortfall

470003

2017-06-21