Torsten Renqvist etsningar

Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (2) Kompositioner signerade och daterade -56 resp -57, numrerade 43/125 samt 19/45, etsningar, bildyta ca 24,5x30,5 resp 18x26 cm

470040

2017-06-21