Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (2) "Befolkat klot" samt Landskap, signerade och daterade -60 36/65 resp numrerade 101/125, etsningar, bildyta ca 45x35 resp 49x41 cm
1 med dedikation
470041
2017-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här