Caféstolar

Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar
Caféstolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAFÉSTOLAR, 6 st., 1900-talets början, böjträ, bemålade i rött, etikettmärkta, sitthöjd ca 47 cm

Färgbortfall, slitage

470050

2017-06-22