Torbjörn Afdal palisander
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TORBJÖRN AFDAL, Nesjestranda møbelfabrikk, matgrupp bestående av bord och 2 illäggsskivor samt 6 stolar, riopalisander, för Bruksbo, Made in Norway, bordets mått: diameter 120 cm, höjd 74 cm, illäggsskivorna 45x120 cm vardera,
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage, sitsar med skador, illäggsskivor samt någon stol med repor
470063
2017-06-22