Torbjörn Afdal palisander

Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander
Torbjörn Afdal palisander

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TORBJÖRN AFDAL, Nesjestranda møbelfabrikk, matgrupp bestående av bord och 2 illäggsskivor samt 6 stolar, riopalisander, för Bruksbo, Made in Norway, bordets mått: diameter 120 cm, höjd 74 cm, illäggsskivorna 45x120 cm vardera,
CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, sitsar med skador, illäggsskivor samt någon stol med repor

470063

2017-06-22