Stadskartor Sverige samling kartor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STADSKARTOR SVERIGE (4) Norrköping, Wisby, Christianstad, samtliga 1800-tal.

Handkolorerade litografier, ca 60 x 40 cm.

Mittveck, gulnader och fläckar.

470069

2017-06-21