Soffa gustaviansk stil

Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-talets början, gustaviansk stil, förgylld, grön klädsel "Vägen" ritad av Margit Thorén, längd ca 119, 42 cm

470079

2017-06-26