Joe A Pecsenke blandtekniker
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOE A PECSENKE (Ungern, 1942-1989): (2) Kompositioner, varav en signerad och daterad J A Pecsenke -87, blandtekniker, vardera ca 81x102 cm, oramade
Smärre fläckar, hörnor med hanteringsveck, en komposition med kraftigt veck i nedre vänster hörn
470082
2017-06-26