Joe A Pecsenke blandtekniker

Joe A Pecsenke blandtekniker
Joe A Pecsenke blandtekniker
Joe A Pecsenke blandtekniker
Joe A Pecsenke blandtekniker
Joe A Pecsenke blandtekniker
Joe A Pecsenke blandtekniker

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOE A PECSENKE (Ungern, 1942-1989): (2) Kompositioner, varav en signerad och daterad J A Pecsenke -87, blandtekniker, vardera ca 81x102 cm, oramade

Smärre fläckar, hörnor med hanteringsveck, en komposition med kraftigt veck i nedre vänster hörn

470082

2017-06-26