Marc Chagall, Psaumes de David

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): "Psaumes de David", etsning, numrerad 35/160, ca 20,5 x 14,2 cm

Något gulnad

470085

2017-06-26