Gustafsberg Albany matservis ca 75 dlr

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAFSBERG, matservis, ca 75 dlr, mönster Albany, bestående av: 13 mattallrikar, 18 förrättstallrikar, 7 assietter, 13 små assietter, 15 djupa tallrikar, 8 djupa förrättstallrikar, 2 uppläggningsfat, 1 såssnipa

Bruksslitage, nagg/lagningar, sprickor, krackeleringar, missfärgningar förekommer

470115

2017-06-22