Gustafsberg Albany matservis ca 75 dlr
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAFSBERG, matservis, ca 75 dlr, mönster Albany, bestående av: 13 mattallrikar, 18 förrättstallrikar, 7 assietter, 13 små assietter, 15 djupa tallrikar, 8 djupa förrättstallrikar, 2 uppläggningsfat, 1 såssnipa
Bruksslitage, nagg/lagningar, sprickor, krackeleringar, missfärgningar förekommer
470115
2017-06-22