Nyckelpistol signerad Brummit

Nyckelpistol signerad Brummit
Nyckelpistol signerad Brummit
Nyckelpistol signerad Brummit
Nyckelpistol signerad Brummit
Nyckelpistol signerad Brummit
Nyckelpistol signerad Brummit
Nyckelpistol signerad Brummit
Nyckelpistol signerad Brummit

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NYCKELPISTOL, 1800-tal, avskruvbar pipa, låset signerat Brummit, säkring, längd 28 cm

470121

2017-09-24