Hörnskåp 1800-tal

Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 2-delat, sengustavianskt, bemålat, invändigt med hyllplan, höjd ca 197, djup 68 cm

Senare kompletterat, bruksslitage.

470127

2017-06-22