Carl Nyberg oljemålning

Carl Nyberg oljemålning
Carl Nyberg oljemålning
Carl Nyberg oljemålning
Carl Nyberg oljemålning
Carl Nyberg oljemålning
Carl Nyberg oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL NYBERG (1800-/1900-tal), segelbåt, signerad Carl Nyberg 1897, olja på duk, samtida ram, ca 43.5 x 55 cm

470133

2017-06-22