Textil delvis 1700-tal
2017-06-22
470136
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEXTIL, daterad 1795, delvis sidenbroderi, totalmått ca 29x31 cm
Smärre fläckar, mindre hål