Spegel gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, hallstämplad 1785, förgyllarkors, skuren dekor, förgylld, kvicksilverfolierat glas, ca 81x44 cm

Folieringen med smärre skador

470140

2017-06-22