Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SIMON VOUET, hans efterföljare, fransk skola, 1600-tal
Cimon och Pera, Caritas Romana, olja på duk, 104x82 cm
Historik: Efter en gravyr av Claude Mellan.
Uppfodrad, retuscher
470145
2017-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här