Simon Vouet, hans efterföljare olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIMON VOUET, hans efterföljare, fransk skola, 1600-tal
Cimon och Pera, Caritas Romana, olja på duk, 104x82 cm
Historik: Efter en gravyr av Claude Mellan.

Uppfodrad, retuscher

470145

2017-06-22