Orvar Palm pastellkrita

Orvar Palm pastellkrita
Orvar Palm pastellkrita
Orvar Palm pastellkrita
Orvar Palm pastellkrita

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ORVAR PALM (1915-1976), strykande kvinna, monogramsignerad, daterad -54, pastellkrita, ca 62 x 47 cm

Kuntoraportti

470167

Päivämäärä:

2017-06-22