Trädgårdssoffa Storebro Bruks AB

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, STOREBRO BRUKS AB, 1900-tal, gjutjärnsgavlar, mahogny, sitthöjd 44 cm, 130x50 cm, rygghöjd ca 79 cm

Bruksslitage, rost

470185

2017-06-22