Trädgårdssoffa Storebro Bruks AB
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
TRÄDGÅRDSSOFFA, STOREBRO BRUKS AB, 1900-tal, gjutjärnsgavlar, mahogny, sitthöjd 44 cm, 130x50 cm, rygghöjd ca 79 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, rost,, ytskador
470187
Päivämäärä:
2017-06-22