Trädgårdssoffa Storebro Bruks AB

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSSOFFA, STOREBRO BRUKS AB, 1900-tal, gjutjärnsgavlar, mahogny, sitthöjd 44 cm, 130x50 cm, rygghöjd ca 79 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, rost,, ytskador

470187

Päivämäärä:

2017-06-22