Sideboard med stenskiva

Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva
Sideboard med stenskiva

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIDEBOARD MED STENSKIVA, 1900-tal, vitrin, mässingshylsor, höjd ca 81,5, 202x38,5 cm, nyckel finns

Ytrepor/skada

470191

2017-06-22