Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SIDEBOARD MED STENSKIVA, 1900-tal, vitrin, mässingshylsor, höjd ca 81,5, 202x38,5 cm, nyckel finns
Ytrepor/skada
470191
2017-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här