Max Papart
2017-06-22
470206
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), Komposition, signerad Max Papart 42/100, etsning och carborundum, ca 51x50 cm