Georg Suttner oljemålning
2017-06-22
470209
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): "Landskap Charters", signerad och daterad Suttner -50, olja på duk, ca 68x51 cm