Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KÖPMANSDISK, laminat, 2000-tal, lådor, hjul medföljer, höjd ca 90,5, 131x40 cm
Minimalt slitage
470210
2017-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här