Köpmansdisk

Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÖPMANSDISK, laminat, 2000-tal, lådor, hjul medföljer, höjd ca 90,5, 131x40 cm

Minimalt slitage

470210

2017-06-22