Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
KÖPMANSDISK, laminat, 2000-tal, lådor, höjd ca 90,5, 131x40 cm
Minimalt slitage
470219
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här