Barton Lidicé Benes, Breakdown, Nutida online
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): "Breakdown", signerad och daterad Barton Lidice Benes1981, assemblage på papper, totalt inklusive ram 81x62 cm.
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Skada, en lossnad skumgummidel inuti ramen.
470231
2017-06-28