Barton Lidicé Benes, Breakdown, Nutida online

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): "Breakdown", signerad och daterad Barton Lidice Benes1981, assemblage på papper, totalt inklusive ram 81x62 cm.

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Skada, en lossnad skumgummidel inuti ramen.

470231

2017-06-28