Barton Lidicé Benes, French cooking Nutida online
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): "French cooking by Lars Thulin", signerad och daterad Barton Lidice Benes1980, blandteknik med blyerts och diamond dust på papper med utskurna detaljer, totalt inklusive ram 82x63 cm.
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
470234
2017-06-28