Barton Lidicé Benes, French cooking Nutida online

Klubbat för:

3 200 SEK

5 000 SEK

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): "French cooking by Lars Thulin", signerad och daterad Barton Lidice Benes1980, blandteknik med blyerts och diamond dust på papper med utskurna detaljer, totalt inklusive ram 82x63 cm.

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

470234

2017-06-28