Fåtölj med fotpall design Ekström
Klubbat för:
7 600 SEK
5 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj med fotpall, Swedese, formgiven 1956, stomme och armstöd i bok, klädsel i brunt fårskinn, brännmärkta Swedese Yngve Ekström, sitthöjd ca 40 cm
Smärre ytskador, bruksslitage
470245
2017-06-23