Lennart Aschenbrenner

Lennart  Aschenbrenner
Lennart  Aschenbrenner

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -90, färgserigrafi, 83/150, ca 70x50 cm

470247

2017-06-22