Aldo Tura
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALDO TURA, serveringsvagn, Italien, 1950/60-tal, klädd i lackat getskinn, ställning i gulmetall, klaffar med sarg, uppsvängda handtag, höjd 67, 75x38 cm, klaffarna ca 20 cm, total höjd ca 74 cm
Slitage, spricka, något ostadig
470250
2017-06-22