Madeleine Pyk etsningar

Madeleine Pyk etsningar
Madeleine Pyk etsningar
Madeleine Pyk etsningar
Madeleine Pyk etsningar
Madeleine Pyk etsningar
Madeleine Pyk etsningar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934), (3): "Söndagspromenad", "Baggarna" resp "Första klass", signerade och numrerad 32/56, akvarellerade etsningar, 25x19,5 cm

470257

2017-06-22