Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kopia efter Friedrich Preller den äldres "Landschaft mit dem Nymphenraub", olja på duk, duk á tergo märkt Cop. nach No 2503 der Gemälde Galerie zu Dresden 1921/209, spännram märkt Neumann, ca 82x140 cm
470258
2017-06-22