Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kopia efter Friedrich Preller den äldres "Landschaft mit dem Nymphenraub", olja på duk, duk á tergo märkt Cop. nach No 2503 der Gemälde Galerie zu Dresden 1921/209, spännram märkt Neumann, ca 82x140 cm

470258

2017-06-22