Tebord rokokostil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, underrede i björk, skuren dekor, bordsskiva med polykromt bemålade kakelplattor, höjd ca
Smärre ytskador, bordsskiva med fläck, kakelplattor med enstaka nagg
470269
2017-06-23