Skärbräda i form av fisk

Skärbräda i form av fisk
Skärbräda i form av fisk
Skärbräda i form av fisk
Skärbräda i form av fisk
Skärbräda i form av fisk
Skärbräda i form av fisk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄRBRÄDA, 1900-talets andra hälft, teak, vitmetall, i form av fisk, undertill märkt Scandia Present Karlshamn Sweden, längd ca 92 cm

Bruksslitage

470271

2017-06-23